Jdi na obsah Jdi na menu
 


9.kolo - Oldřichov B

19. 10. 2011

Sobota 15.10.2011 - 15:00 hod (v Zabrušanech)

 

3 : 2 (0:0)

 

Góly: 2x Budský, Müller

 

Sestava: Helwig - Heinrich, Pokorný L., Čermák, Šimon - Vašíček (Müller), Budský, Berky, Voráček P. - Střelec, Kůs (Moravec)

 

   V první půli se odehrálo několik zajímavých situací. Nejdříve náš brankář vykryl skvělým zákrokem přímý kop. Na druhé straně nám nebyl po sporném ofsajdu uznán gól, který vstřelil Voráček P. Bohužel v posledních 10 min. přišly dva nutné ostré zákroky Pokornéh L. Rozhodčí oba ohodnotil žlutou kartou a byla z toho červená.

   Do druhého poločasu jsme tak nastoupili s pozměněném rozestavění. Na stopera šel Heinrich, na levého beka se stáhl Berky a do středu šel Střelec. Soupeř hrající o jednoho hráče víc vstřelil gól ve chvíli, kdy jsme promarnili tutovou šanci. Kůs šel sám na brankáře a místo střely zkoušel najít druhého útočníka. Míč obrana Oldřichova zblokovala a z protiútoku soupeř trestal. Po té jsme si neuhlídali rychlé rozehraní faulu ve středu hřiště. Balon převzal oldřichovský špílmachr, obešel dva naše hráče, brankáře Helwiga a spoluhráč už měl snadný úkol uklidit míč do prázdné brány. Nezbývalo, než vše vrhnout do útoku. U pravého rohového praporku vybojoval míč Müller, náhral ho do šestnáctky Budskému a ten už proti brankáři nezaváhal. O několik minut později si přichystal ten samý hráč fotbalovou kulišárnu. Po odpískaném oldřichovském faulu za hranicí velkého vápna, nijak nečekal a přes celou obranu a samotného brankáře obloučkem zavěsil. Bylo vyrovnáno. Dvě minuty před koncem přišla chvíle střídajícího Müllera. Dlouhý výkop Helwiga si míč zpracoval na prsa. Přehodil si obránce a cestu k bráně měl volnou. Pokryl si zkušeně míč a proti brankáři nezaváhal a vstřelil vítězný gól.