Jdi na obsah Jdi na menu
 


7.kolo - Lysec

11. 10. 2010

Sobota 9.10.2010 - 14:00 hod (v Bžanech)

 

3 : 0 (1:0)

 

Góly: Pokorný J., Berky, Razák

 

Sestava: Helwig 1 - Kůs 1, Pokorný L. 1, Šantora 3, Bednář 3 - Pokorný J. 3, Januš 3, Budský 3, Berky 3 - Gojdič 3, Řezáč 3

 

Opět jeden z nejhorších výkonů. Nebýt Helwig v bráně, zápas by se vyvíjel jinak. Hned ve třetí minutě se na něj řítili tři hráči Lysce. Svou šanci, ale nevyužili, míč skončil na tyči. Velmi špatný terén nenahrával k nějakému pěknému fotbalu. Přesto se nám podařilo dosáhnout branky. Po standardní situaci se k odraženému balonu dostal Jaroslav Pokorný a všechny svoji hlavičkou přehodil. Tak skončil první poločas.

V druhé půli se hrál stále nepřesný fotbal. Převahu na naší stranu přineslo až vyloučení protihráče. Po solové akci se prosadil Berky a zvyšoval na 2:0. Nejhezčí akci zápasu předvedl Ludvík Pokorný. Ve vápně se k němu dostal míč, obehrál jednoho hráče a když byl sám před golmanem a mohl skorovat, tak viděl na druhé straně samotného Razáka a ten dával jednoduše do prázdné.

Povedlo se nám podruhé zasebou vyhrát a vystoupali jsme o něco výš v tabulce. Budeme se snažit to potvrdit v dohrávaném zápase s Baníkem Modlany "B".