Jdi na obsah Jdi na menu
 


5.kolo - Modlany B

30. 9. 2010

Sobota 16.10.2010 - 10:30 hod (v Modlanech)

 

0 : 4 (0:1)

 

Sestava: Helwig 1  - Kůs 2, Pokorný L. 3, Šantora 3(85.min Peclinovský), Razák 3(70.min Tomáš 3) - Pokorný J. 3, Budský 3, Berky 3, Šimon 2 - Gojdič 3, Voráček M. 3(80.min Voráček P.)

 

Opět jsme vstoupili do zápasu nekoncentrovaně. Bez jakéhokoliv protažení, rozběhání. Navíc většina byla z pátečního večera pod vlivem. Soupeře jsme podcenili a mysleli si, že se porazí sám. Nastoupili jsme jako mistři světa a tak to také ze začátku vypadalo. Do 15. minuty nás několikrát zachránil ve famozní formě chytající Helwig. Za další dvě minuty se nám naskytla možnost zahrání standardní situace z hranice velkého vápna. Místo určeného Gojdiče, se nepochopitelně k míče postavil Budský a tuto šanci nevyužil. Což velmi rozzuřilo našeho trenéra. " Morálka je špatná a každý si na hřišti dělá, co chce " dodal k tomu. Odražený balon se dostal na pravou stranu hřiště. Protihráč ho sebral a běžel do protiútoku. Až na hranici šestnáctky ho faulem zastavil Razák a podobná šance se naskytla i Modlanům. Přímák kopal hráč určený k těmto situacím a mířil skrz zeď přesně. Po tomto golu jsme převzali iniciativu a posledních 25 minut jsme soupeře nepustili za půlku. Přišly šance, kdy největší měl Michal Voráček. Z "pětky" přestřelil bránu. Další měl Šimon, z šestnáctky bohužel zamířil nepřesně. A poslední možnost si vypracoval Berky. Přešel několik hráčů a ve vápně místo střely nepovedeně nahrál. Zásluhou našeho brankáře tak skončil první poločas jen 1:0.

 

Hru jsme tedy vyrovnali, bohužel ale ne golově. Když už se zdálo, že se nám nakonec přece podaří skorovat. K odraženému balonu se dostal hráč Modlan a rychlý útok úspěšně zakončil s přispěním našeho obránce. Po jeho teči míč přeletěl Helwiga a bylo to 0:2. Dále jsme podnikali akce jen po pravé straně, což nebylo vůbec účinné. Na levé straně hrající Jaroslav Pokorný se téměř nedostal k balonu. Tento nedostatek, kdy nedokážem přenést hru i na druhou stranu, se objevuje v každém zápase. Po dalším průvanu v naší obraně, kdy se útočníci a hlavně záložníci nestíhají vracet, přišel třetí gol. A výsledek zpečetil pěkným lobem opět osamocený útočník. Nakonec náš jediný gol mohl po vystřídání vstřelit Tomáš, kdy jeho pěkná střela byla tečována a skončila těsně nad břevněm.

 

Po tomto nepovedeném zápasu trenér Peclinovský ztratil chuť do dalšího trénování. Nezvládá to, většina hráčů ho zná z hráčského působení a vlastně ho vůbec neposlouchají. Dělají si na hřišti co chtějí. Přispěla k tomu také naše morálka a absence hráčů na treninku. Přičemž se trenuje jen ve čtvrtek a víceméně se hraje jen báčko. Pokud jsme se domluvili, že chceme postoupit zpátky do III.třídy. Měli bychom změnit náš přístup k tréninkům. A nejdřív se poohlédnout po novém trenérovi. Jinak vysněný postup bude tatam.