Jdi na obsah Jdi na menu
 


6.kolo - Bořislav B

6. 10. 2010

Sobota 2.10.2010 - 15:00 hod (v Zabrušanech)

 

2 : 0 (0:0)

 

Góly: Budský z penalty, Gojdič

 

Sestava: Helwig - Voráček M., Kůs, Šantora, Bednář - Šimon, Januš, Budský, Pokorný J.  - Gojdič, Karda M. (Pokorný L.)

Po brzkém zranění Kardy bylo rozestavení následující:

Helwig 1 - Kůs 3, Šantora 3, Pokorný L. 3, Bednář 3 - Šimon 3 (Voráček P. 3), Januš 3, Budský 3, Pokorný J. 3 (Razák 3) - Gojdič 3, Voráček M. 3

 

Nastoupili jsme po 14-ti denní pauze, neboť poslední zápas s Modlany byl odložen. Čekal nás první celek tabulky. Tudíž před námi byl těžký zápas. Do něhož jsme vstoupili první šancí my. Jenže slabou střelu Kardy golman chytil. Pak se šance objevily i na druhé straně, kdy většinu akci hráli na vysokého utočníka. Vše pochytal bezchybný Helwig. My jsme odpovídali jen rychlými brejky, neboť převahu měla Bořislav. Po zranění našeho útočníka přišly změny v rozestavení. Do útoku se dostal Michal Voráček a po vydařeném zápase v hokejbale (dal 4 góly) to vepředu rozběhal. Jednou akcí se dostal až do trestňáku, kde ač faulován, neupadl a byl odstaven obránci.

V druhé půli nám nakonec pomohla penalta, která byla správně odpískána po faulu na Budského. Ten ji jako minule i sám proměnil. Přesto jeho výkon byl horší než ty předešlé, ve kterých exceloval. Po té přišly další změny, kdy na hřiště museli i ne 100% zdraví náhradníci. Obě střídání byla kvůli křečím. A to postihlo více hráčů, kteří museli na hřišti vydržet do konce. Vyrovnat mohl soupeř po chybách stoperské dvojice. Opět vše vyřešil dobře chytající Helwig. Po té byl za čarou několik minut ošetřován Gojdič. Proto jsme chvíli hráli i o deseti. Masér a trenér v jedné osobě ho dal úspěšně dohromady. Ten se mu za to ovděčil gólem. Krásnou přihrávkou ho ke skorování vyzval Ludvík Pokorný. Pojistka tedy přišla v pravou chvíli a mohli jsme být klidnější. Výhru jsme tedy udrželi, přesto jsme mohli přidat i další branky. Ale proměňování šanci je naši velkou slabinou.

A teď trochu slov trenéra: Je vidět, že když se netrenuje, tak i na tuto poslední třídu to nestačí. Z toho plyne velký počet hráčů, kteří mají už někdy v polovině zápasu křeče. Morálka také není jaká by měla být. Výkon v tomto zápase byl nejhorší co jsme letos předvedli. Ikdyž bojovností v druhé půli jsme utkání dovedli do vítězného konce. Vyhráli jsme zaslouženě, ikdyž to byl zatím nejlepší soupeř, s kterým jsme hráli. Snad se to vše zlepší, aby vysněný postup byl reálný.