Jdi na obsah Jdi na menu
 


22.kolo - Suché

16. 6. 2010

Neděle 13.6.2010 - 17:00 v Suchém

 

2 : 3 (1:1)

 

Góly: Jiří Tichý, Michal Voráček

 

Sestava: Šantora 1 - Kůs 4 Čermák 5, Pokorný L. 4 (Januš 4), Pokorný J. 2 - Budský 4, Berky 4, Šimon 4 (Voráček M. 2) - Karda M. 4 (Razák 4), Tichý 4, Řezáč 4

Ještě připraveni: Helwig, Vlach, Voráček P., Gojdič, Zelenka

 

   Do posledního zápasu jsme vkráčeli s poslední nadějí záchrany. Tu by nám zajistila jedině výhra. Trenér udělal malou změnu v rozestavení. A tak jsme nastoupili se třemi utočníky na hrotu. Měli se starat o aktivní hru a pokrývání nabíhajících obránců soupeře. Bohužel se moc do šancí nedostávali. Přesto jsme se do vedení dostali jako první. Tichý prošel mezi dvěma hráči, dostal se před brankáře a střelou mířenou mezi nohy uspěl. Po té měli více ze hry hráči Sokola. Do přestávky se jim podařilo vyrovnat, když využili jeden z nebezpečných rohů.

   V poločase museli střídat kvůli zdravotním problémům Pokorný L. a Šimon. Za ně přišli Michal Voráček, zařadil se do útoku. A Januš, ten šel na post předstopera. Z útoku se Řezáč stáhl do zálohy. Suché mělo stále nebezpečné protiútoky. Náš brankář Šantora je však všechny odrazil. Z ničehonic jsme mohli udeřit také my. Berky vystřelil a tečovaný míč skončil na břevně. Po té se odrazil k Řezáčovi, ale ten nedokázal chumel hráčů před sebou prostřelit. Za pár minut však přišla největší šance na vstřelení vedoucího gólu. Na pravé straně se uvolnil Voráček M. a našel přesně na pětce stojícího Tichého. Ten snad ještě nahrával a opuštěnou branku netrefil. Jak se říká, nedáš dostaneš. Přišla hrubka našeho stopera, kdy posílal malou domů. Tu soupeř vystihl a po skrumáži s brankářem trefil síť. Přišlo ještě jedno střídání. Za Kardu nastoupil Razák. Vrhli jsme všechny síly do útoku. A pět minut před koncem se  nám podařilo vyrovnat. Zasloužil se o to Voráček M., když hlavou dorazil Tichého střelu. Znovu nás jeden gól dělil od záchrany. Bohužel si to už soupeř pohlídal. A navíc přidal třetí gól. To znamenalo, že Baník Zabrušany poprvé ve své historii spadl do nejnižší třídy teplického okresu. Můžem jen doufat, že se nám podaří hned v prvním roce postoupit zpátky.