Jdi na obsah Jdi na menu
 


19.kolo - Srbice B

25. 5. 2010

Neděle 23.5.2010 - 14:00 v Srbicích

 

3 : 6 (2:3)

 

Góly: Miroslav Karda, Jiří Tichý 2

 

Sestava: Helwig - Vlach, Pokorný L., Čermák, Januš (Voráček P.) - Razák (Gojdič), Karda M., Budský, Voráček M. - Zelenka, Tichý

 

   Zápas začal velmi zostra. Hned v první minutě padl gól na každé straně. První se trefili srbičtí, za nás vyrovnal Karda M. Za pár minut soupeř znovu vedl. Nám se podařilo brzy vyorvnat. Pěknou přihrávku od Michala Voráčka zužitkoval chytře Tichý, když přeloboval brankáře Srbic. Pak se hra trochu uklidnila. Kvůli zranění musel střídat Januš, nahradil ho Petr Voráček. Postupně jsme iniciativu přenechali soupeři. Měl hodně prostoru okolo šestnáctky a z toho plynuly nebezpečné střely. Jedna se bohužel uchytla a o tyč zaplula do naší branky.

   O přestávce přišla druhá změna v sestavě. Opět kvůli zranění musel střídat Razák a nahradil ho na jaře poprvé hrající Gojdič. Šance přicházely na obou stranách. Z jedné jsme vyrovnali na 3:3. Dlouhý pas Čermáka z obrany přetavil v gól Tichý. Dobře si pokryl míč a podél brankáře zaznamenal svůj druhý úspěch v zápase. Pomalu se blížil konec zápasu a čekalo se, kdo vstřelý vítězný gól. Toho se dočkal soupeř, když se nám nepovedlo odkopnout míč ze šestnáctky. Vrhli jsme všechny síly do útoku. Dokonce se nám podařilo ze závaru opět srovnat stav. Bohužel pomezní rozhodčí (hráč Srbic) odmával sporný ofsajd. Naše dohadování s hlavním rozhodčím využil soupeř k rychlému rozehrání a do otevřené obrany podnikl útok, který zakončil pátou brankou. V nastavení se ještě podařilo vstřelit Srbicím další gól. Pro nás trochu krutý výsledek, neboť průběh hry tomu neodpovídal.