Jdi na obsah Jdi na menu
 


18.kolo - Novosedlice

16. 5. 2010

Sobota 15.5.2010 - 15:00 v Zabrušanech

 

1 : 5 (0:3)

 

Gól: Miroslav Karda

 

Sestava: Helwig 2 - Kůs 2, Tichý 5 (20.min Karda M. 2), Pokorný L. 3, Razák 2 - Pokorný J. 3 (55.min Vlach 3), Čermák 4, Berky 1, Januš 3 - Voráček M. 2 (70.min Zelenka 2), Voráček P. 3

 

   O výsledku víceméně rozhodly dvě chyby ze začátku zápasu. Hned v druhé minutě chyboval na stoperu Tichý a bylo to 0:1. Trenér ho pak postavil do útoku a nahradil ho Pokorný L. Ten předvedl totožný kiks a prohrávali jsme již o 3 góly. Neboť soupeř dokázal mezi těmito chybami vstřelit druhý gól. Který padl po odmávaném ofsajdu, ale hlavní rozhodčí to přesto pustil. Stalo se tak na nátlak jednoho novosedlického hráče. V ten samý moment odstoupil velmi nezodpovědně náš hráč Tichý. Hra ho prý nebavila. Uvidíme, co s tím trenér udělá.

   V druhém poločase jsme mohli rychle snížit. Opět agilní Karda M. svým průnikem vybojoval penaltu. Postavil se k ní Čermák. Bohužel podruhé v sezóně neproměnil. Snížení přišlo až po pěkné akci Berkyho, kdy jeho přihrávku přetavil v gól Karda M. Postupně se do hry dostali i Vlach se Zelenkou. Ke konci zápasu nám docházeli síly. A to pramenilo k dalším dvoum inkasovaným golům. Nebýt velkých chyb ze začátku, mohlo by to dopadnout lépe. Ikdyž soupeř hrál velmi dobře.

   Zajímavostí je, že hlavní rozhodčí Beneš pokaždé řídí náš zápas, když hrajeme s Novosedlicemi. Za sebou je to již minimálně šestý či sedmý zápas.