Jdi na obsah Jdi na menu
 


18.kolo - Lysec

23. 5. 2011

Sobota 14.5.2011 - 15:00 (v Zabrušanech)

 

7 : 2 (1:0)

 

Góly: 2x Voráček M., 2x Mrázek, 2x Šebek, Černý

 

Sestava: Helwig - Razák, Pokorný L., Čermák, Šimon - Voráček P. (46.min Pokorný J.), Budský, Berky, Kůs - Voráček M. (85.min Černý), Mrázek (80.min Šebek)

 

   V tomto zápase jsme chtěli potvrdit body získané ze hřiště soupeře. Měli jsme naordinovaný aktivní a útočný fotbal. Trhlinu na tom udělal ale faul v našem vápně a byla z toho penalta. K našemu štěstí ji ale lysecký obránce zahodil, když překopl bránu. Pak se začala projevovat náš plánovaná taktika. Jenže naše tristní zakončení v mnoha šancích nepohlo ani jednou skorem. Až špatný odkop brankáře Lysce nám pomohl změnit stav utkání. Odkopnutý míč totiž přistál na noze volného Mrázka a ten se do prázdné brány nemýlil. Tak také skončil první poločas.

   Druhý poločas už byl o něčem jiném. Nejprve se po individuální akci prosadil další útočník Michal Voráček. Svou střelu vyraženou golmanem uklidil přesně levačkou k tyči. Pak ale přišel náš nevysvětlitelný zkrat. Během jedné minuty bylo srovnáno. Nedůslednost celého týmu zapříčinil ztrátu našeho vedení. Mohlo být ale ještě hůř. Hned po další akci Lysec trefil břevno naší brány. Oklepat se z tohoto úderu nám pomohl znovu Voráček M., když z hranice malého vápna dorážel po závaru volný míč. Od té chvíle byla režie v našich nohách. Na 4:2 zvyšoval také svým druhým gólem v zápase Mrázek. Do vyložené pozice mu nahrával Voráček M. V posledních minutách došlo k vyměně obou útočníků. Na hřiště se dostali Šebek a Černý a začli řádit. Jan Šebek, po dvou minutách pobytu na hřišti, předvedl slalom. Obešel obránce, pak i brankáře a střílel do prázdné brány. Za tři minuty si znovu on řekl o nahrávku Kůsovi. Na brankové čáře se otočil z míčem a ten napálil přes celou branku do horníh protilehlého rohu. No prostě "televizák" ))). A aby to nebylo vše. Tak pro Miroslava Černého (loni hrál v Lysci) připravil snadný gól. Po získání balonu ho vybídl ke skorování do prázdné brány. Konečný stav tedy 7:2 !!!

 

Trenér k tomu řekl:

  Navázali jsme jak na výsledek, tak na tu dobrou hru z Bořislavi. Měli jsme snad jen dvě minuty výpadek, kdy jsme dostali dva góly a bylo srovnáno na 2:2. Pak už jsme zase začli hrát fotbal. Podařilo se nám i střídání, kdy dva vystřídavší se také prosadili.

(hodnocení jsem zatím neobdržel, bude doplněno)))