Jdi na obsah Jdi na menu
 


17.kolo - Bořislav B

23. 5. 2011

Neděle 8.5.2011 - 14:00 hod (v Bořislavi)

 

3 : 1 (2:0)

 

Góly: Kůs, Voráček P., Voráček M.

 

Sestava: Šantora 4 - Razák 3, Pokorný L. 3, Čermák 3, Šimon 3 - Voráček P. 3 (46.min Šebek 3), Budský 3, Berky 3, Kůs 3 - Voráček M. 3, Mrázek 3

 

   Na novém hřišti v Bořislavi jsme podle plánu začali opatrně a čekali, co předvede soupeř. Moc šancí si ale nevytvořili. Kolem 10.minuty se nám povedl hned první útok. Pokorný L. nacentroval do velkého vápna. Volný míč si našel Tonda Kůs a hned po odrazu ho z voleje napálil do sítě. Stále se nám dařili zachytávat průniky hráčů Bořislavi. Několikrát dokázali vybojovat roh, ale ani z něho neskorovali. V půlce poločasu rozehrával Čermák standardku, na kterou si naběhl Petr Voráček. Ten míč jen lehce tečoval hlavou a skončil v brance. Byla to jeho první trefa v sezoně.

   Druhá půle pro nás málem začala hororově. Šantora v bráně podcenil dlouhý centr. V domnění, že jde mimo dvě tyče, stáhl natažené ruce. Míč ale překvapivě skončil na tyči, od ní se odrazil do jeho nohou a znovu do tyče. A nakonec od ní k volnému soupeři, který ze tří metrů přestřelil zcela prázdnou bránu.  V 60.minutě vystřídal Šebek Petra Voráčka. Při jeho odchodu do šaten se přece jen Bořislav prosadila. Pomohl jí k tomu ale náš brankář, který si zakřičel, že má letící centr. Bohužel těsně před ním stačil bořislavský útočník píchnout do balonu a cesta ke gólu byla snadná. Ještěže v tomto zápase dobře centroval předstoper Čermák. Podruhé našel na vzdálené tyči hlavu Voráčka, tentokrát Michala. 3:1 !!! Výsledek jsme si již pohlídali a další vítězství ze hřiště soupeře bylo naše.

 

Trenér k tomu řekl:

  Od začátku zápasu bylo jasné, kdo je lepší a fotbalovější. Mají tam hodně mladé mužstvo, které do budoucna bude dobré, ale letos ještě ne. Přehráli jsme je šikovností a vůlí po tom vítězství. Zdálo se mi, že to od nich nebyl takový fotbalový výkon. Nikoho nebudu vyvyšovat. Hráli jsme jako mančaft. Jedině brankář si zaslouží za dvě hrubky horší známku.