Jdi na obsah Jdi na menu
 


14.kolo - Lahošť

21. 4. 2010

Sobota 17.4.2010 - 15:00 v Zabrušanech

 

2 : 2 (0:2)

 

Góly: Miroslav Karda, Petr Voráček

 

Sestava: Helwig 3 - Januš 0 (Razák 3) , Pokorný L. 4 (Karda M. 2), Čermák 3, Vlach 3 - Pokorný J. 5, Voráček P. 3, Berky 2, Budský 3 - Voráček M. 2 (Rom 0), Tichý 1 - připraven Zelenka

 

 

   Čekal nás čtvrtý tým tabulky, nicméně jsme po dvou porážkách již potřebovali bodovat. Do vedení se dostal soupeř, kdy využil zaváhání naší levé strany. Navíc jsme museli brzy střídat. Na pravém beku Razák vystřídal zraněného Januše. Z ničeho nic přišla druhá pohroma. Míč z přímého kopu z levé strany skončil překvapivě za naším brankářem. Postupem času se začala vkrádat do našich řad nervozita. Způsobila to tvrdá až nečistá hra soupeře. Paradoxem bylo vyloučení, našeho v tu dobu nejlepšího hráče, Jaroslava Pokorného. Nevydržel okopávání jednoho hráče Lahoště a za oplácení dostal červenou kartu.

   Do druhého poločasu jsme nastoupili s jednou změnou. Karetně ohroženého L. Pokorného nahradil M. Karda. Ten nastoupil do útoku a Tichý zaujal post stopera. Pokud jsme chtěli zápas dotáhnout alespoň na remízu, museli jsme začít makat i v deseti. Dlouhé centry rozhýbaly naše útočníky. Po jednom se Karda M. dostal za obranu Lahoště a po úniku přesně zamířil mezi nohy golmana. Gól nám pomohl k ještě větší aktivitě. Soupeř jakoby ztrácel fyzičku. Z další akce se podařilo vyrovnat. Na svědomí to měli bratři Voráčkové. Michal centroval z levé strany a Petr hlavičkou přeloboval golmana. Zápas byl pořád nervózní. Každé mužstvo si ještě vypracovalo několik šancí na vítězný gól. Nakonec zápas skončil nerozhodně. Za druhý poločas jsme si to určitě zasloužili.