Jdi na obsah Jdi na menu
 


13.kolo - Hrob

12. 4. 2010

Sobota 10.4.2010 - 13:30 v Srbicích (umělá tráva)

 

2 : 5 (2:4)

 

Góly: Jiří Tichý, Miroslav Šimon

 

Sestava: Helwig 1 - Kůs 1, Pokorný L. 3, Čermák 1, Razák 3 - Budský 3, Šimon 2 (Šantora 3), Řezáč 2, Tichý 2, Karda M. 3 - Voráček M. 2 (Zelenka)

 

   Tentokrát jsme začátek zápasu nezachytili. V 15.minutě jsme prohrávali již 2:0. Nicméně se následně dobrým výkonem podařilo vyrovnat. Z předstopera se Jiří Tichý přesunul do útoku a vyplynulo z toho snížení na 1:2. O vyrovnání se postaral pěknou akcí Miroslav Šimon. Odražený balon si zpracoval na prsa a poté nedal střelou k tyči hrobskému brankáři šanci. Třetí gól jsme inkasovali po ofsajdu, který byl minimálně třímetrový. Všichni, co byli blízko incidentu, to viděli. V poločase se trenér omluvil našemu stoperu Luďkovi Pokornému, kterému v tomto moment vytknul chybu. Další kiks potrestal Hrob čtvrtým golem. A to ještě náš brankář Miroslav Helwig zlikvidoval úspěšným zákrokem pokutový kop.

   V druhé půli přišly dvě důležité změny v sestavě. Do záložní řady se místo Šimona postavil Pavel Šantora, který obvykle chytá v bráně. Na svém postě se neobjevoval moc často, neboť zůstával viset jako třetí útočník. A v útoku si zahrál také duchcovský masér Ivan Zelenka. Který vystřídal zraněného Michala Voráčka. Postupně již odcházely záložní řadě síly a snížit se už nepodařilo. Naopak jsme dostali ještě jeden gól.  Bodovou neúspěšnost se pokusíme zlomit v domácím utkání s Lahoští.