Jdi na obsah Jdi na menu
 


13.kolo - Suché B

11. 4. 2011

Neděle 10.4.2011 - 10:00 hod (v Suchém)

 

2 : 4 (1:2)

 

Góly: Kůs, Budský z pen.

 

Sestava: Helwig 4- Razák 3, Pokorný L. 4-5(Honza), Čermák 3, Šimon 3 - Voráček P. 3, Berky 3, Budský 2+, Kůs 2-3 - Voráček M. 3- (Mišák), Mrázek 3+

 

   Ze začátku jsme plnili pokyny trenéra. Za odměnu tak přišla vedoucí branka, kterou vstřelil Kůs. Bohužel posléze na to jsme neuhlídali rohový kop a bylo vyrovnáno. Za malou chvíli už soupeř vedl, když se krásně s přispěním větru ujala střela pod břevno. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že na ně zkusíme vlétnout a skore otočit. Vše ukončil neuhlídaný aut, který zamířil až na malé vápno. Tam už neobsazený hráč lehce donesl míč za brankovou čáru. Malou naději přineslo ještě snížení Budského z penalty po faulu brankáře na M. Voráčka. Vyrovnání měl na kopačce střídající Mišák, leč netrefil odkrytou bránu. Závěr už byl velice nervózní, k čemuž přispěla nepřesná dvojice rozhodčích, kteří řídili svůj první zápas kariéry. Z tohoto důvodu také trenér střídal kapitána Pokorného L., který již měl žlutou kartu. Hra vabank se nakonec vymstila a soupeř upravil na konečných 2:4.

 

Trenér k tomu řekl:

 Oproti prvnímu zápasu to bylo mnohem lepší, zlepšila se kombinace i pohyb. Přesto utkání opět rozhodly dvě velké hrubky brankáře. Čímž soupeř otočil stav utkání a už se nám to nepodařilo zvrátit. K hráčům nemám nějaké velké výhrady. Ikdyž tam byly individuální chyby, ale to potká každý mančaft. Bohužel mě znovu zklamal Luděk Pokorný díky svým vystupováním, které trochu sráželo výkon celého týmu dolu.